IMG_5239

Lars Hjorth

Produktion- & Udviklingsansvarlig

Smed og Smedekoordinator

lars@smededesign.dk
Tlf. 4020 1390

linkedin

Uffe Christiansen

Produktionsleder

uffe@smededesign.dk
Tlf. 9244 1577

uffe
lonenyt

Lone Godsk

Forretnings- & Procesansvarlig

Produktionsingeniør og Proceskonsulent

lone@smededesign.dk
Tlf. 2030 3100

linkedin

Mads W Friis

Konstruktør

mads@smededesign.dk
Tlf. 4640 1390

IMG_5227
IMG_5228

Flemming Kristoffersen

Konstruktør

flemming@smededesign.dk
Tlf. 4640 1390

Pia Nielsen

Bogholder

bogholder@smededesign.dk
Tlf. 2046 0686

– samt alle SmedeDesigns dygtige smede og montører

IMG_0865

Log in with your credentials

Forgot your details?